Oliver Laryea

Student Mechanical Engineering, Manchester

Oliver Laryea - Student Mechanical Engineering, Manchester

O mně

Napůl z Česka, napůl z Ghany, anglickej akcent z Kanady a studium Univerzity v Anglii - dobrej multikulti bordel, co?

Už od raného věku Oliver trpěl jak extrémní nerozhodností, tak proaktivitou, a tak si už na střední prošel hned několika obory: od nano-technologie a kvantové inženýrství na Akademii věd a v CERNu, přes matiku na Princetonu a úspěšný neziskový projekt až po všemožné podnikatelské úlety a vedení nadnárodní HR firmy v roli CEO (pouze na měsíc, takže firma nezkrachovala).

Teď se na tři roky Oliver upsal jedné video-streamingové platformě jménem "University of Manchester", kde aktivně sleduje jejich zajímavý seriál o inženýrství/robotice a k tomu spolu-založil projekt Hyperloop Manchester vyvíjející vysokorychlostní "vlak", s nímž jde "po krku" Českým dráhám.

 

"Častokrát jsem v životě spadnul "na hubu" a jsem si jistej, že kdybych se ještě dřív začal propojovat s lidma, co jsou i jen o maličko zkušenější než já (a spadli přede mnou), tak bych dokázal spoustu pádů předvídat a měl o dost míň metaforickejch zlomenin, pohmožděnin a všeho možnýho. Chci být vzorem - ale ne takovým tím knižním superhrdinou a velkým předobrazem, ale spíš tím týpkem, co padal, abys nemusel(a) padat stejným způsobem ty!

Chceš-li mít týdenní "sunshines a rainbows" sessions, kde se budeme bavit o mindsetu a dostaneš tak akorát velkou pochvalu nebo ego-boost "o tom, že jsi nej”, přihlas se. U mě dostaneš jinej boost -- turbo-boost pro sebe a svoje projekty. Chci s Tebou bez bullsh*tu popovídat o tom, jak se reálně posouvat a pomoct Ti dostat se na další level, ať děláš cokoliv. Bude to akční, praktický a především se nebudeš nudit! (Příp. můžem prohodit pár slov o fotbale nebo boxu - takže máš-li rád/a, budeme si rozumět!)"

Oliver Laryea - Student Mechanical Engineering, Manchester

Další mentoři

Partneři