Kristýna Maulenová

Psycholožka, Praha

Kristýna Maulenová - Psycholožka, Praha

O mně

Kristýna pracuje jako psycholožka  s onkologickými pacienty a jejich blízkými v neziskové organizaci Amelie, s anglicky i česky mluvícími zaměstnanci korporátních firem a vedle toho lektoruje program o zdravé sebedůvěře pro žáky základních a středních škol. 

Psychologii vystudovala nejprve na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté na nejstarší nizozemské univerzitě Leiden University, kde vystudovala magisterský obor psychologie zdraví. Vedle toho strávila jeden semestr na University of Queensland v australské Brisbane. 

Svou prací usiluje vedle psychické pohody klientů také o odtabuizování témat jako je rakovina, duševní zdraví i smrt. Protože je Kristýnina práce někdy náročná, pečlivě dbá na odpočinek, který nejraději tráví s knihou, zpíváním, geocachingem, učením se něčemu novému, povídáním s blízkými a tak dále :) 

 

"Má cesta k pracím, které mě naplňují štěstím a pocitem smysluplnosti nevedla rovně a přímo a v různých momentech bych byla ocenila rady 'staršího a zkušenějšího'. V rámci mentoringu bych ráda tenhle prostor nabídla a podpořila menteenteho při hledání právě té jeho/její jedinečné cesty."

Kristýna Maulenová - Psycholožka, Praha

Další mentoři

Partneři