Anna Ksiazczaková

Trainee v Evropském parlamentu, Brusel

Anna Ksiazczaková - Trainee v Evropském parlamentu, Brusel

O mně

Anna vystudovala mezinárodní vztahy na univerzitě v Groningenu na severu Nizozemska. Během bakalářského studia strávila také půl roku na Erasmu v Madridu. Na magistra se přesunula na London School of Economics, kde vystudovala Evropskou veřejnou politiku. Anna absolvovala stáže na Ministerstvu zahraničních věcí, českém velvyslanectví v Madridu a Ústavu mezinárodních vztahů v Praze.

Nyní pracuje v Evropském Parlamentu pro celoevropskou politickou skupinu Socialistů a Demokratů (S&D), kde se věnuje aktivitám podvýboru pro obrannou a bezpečnostní politiku. Anna píše o evropských sankcích, rozvojové spolupráci a vztazích EU a Afriky. Ve volném čase se věnuje debatování, hudbě a filmu.

'Na střední jsem většinou netušila, kolik různých příležitosti existuje pro středoškoláky. Vůbec jsem také nevěděla, co bych měla studovat a také jestli bych měla odjet do zahraničí. Zpětně by mi pomohlo mít někoho, s kým bych si mohla promluvit o různých možnostech a lépe naplánovat své poslední roky na střední. Teď bych ráda předala své zkušenosti dál.'

Anna Ksiazczaková - Trainee v Evropském parlamentu, Brusel

Další mentoři

Partneři