Karolína Dědovská

Koordinátorka

Karolína Dědovská - Koordinátorka

O mně

Kája absolvovala minulý ročník našeho programu jako mentee s naší mentorkou Michaelou Kulíškovou. Podle Káji slov to byl zatím její nejproduktivnější půlrok, ve kterém se stala součástí mnoha projektů, jako je například moderování dokumentárního festivalu Jeden svět, Letní žurnalistická škola nebo Letní akademie Discover. Na všechny tyto zkušenosti s úsměvem vzpomíná, protože právě díky těmto projektům, o kterých se přes Yodu dozvěděla, si z části srovnala priority a potkala kamarády na celý život. (plus objala Věru Jourovou!)

Kája nastupuje do maturitního ročníku táborského gymnázia a hodlá pokračovat na lékařskou fakultu, po které by se ráda orientovala na psychiatrii či sexuologii. Druhou variantou by pro ni bylo studium psychologie. Ve svém volném čase ráda chodí na přednášky všemožných témat, čte literaturu s psychologickým kontextem nebo fotí.

Následujícím rokem bude Kája součástí kreativního týmu Yoda Mentorship Programme, ve kterém společně s Aničkou Martínkovou bude mít na starosti například blog nebo témata esejí, které budou mentees zadány.

,,Možná to bude vyžadovat větší úsilí, větší soustředění a větší dřinu, ale možné to je.’’ - Amy Morin

Karolína Dědovská - Koordinátorka

Partneři